top of page

Formularz zgłoszeniowy na sezon 2022/23

Treningi Wakacyjne
2023

Opisy cykli pod formularzem

Trenuj z nami w wakacje!!!

Dlaczego trenować w wakacje?

Wakacyjne treningi z Warszawską Akademią Gimnastyki! Wakacje to idealny moment na rozpoczęcie przygody z gimnastyką! Pociechy, wolne od zajęć szkolnych i pozaszkolnych czy prac domowych, mają szansę na odnalezienie nowej pasji i zamiłowania do sportu. Pod okiem najlepszej kadry trenerskiej, będą pracować nad podnoszeniem sprawności fizycznej oraz nauką elementów gimnastycznych i akrobatycznych.

 

Na wakacyjne zajęcia zapraszamy również naszych obecnych podopiecznych, których na co dzień widujemy na sali Kontynuowanie treningów gimnastycznych jest niezwykle istotne dla podtrzymania aktualnej formy sportowej, doskonalenia techniki wcześniej poznanych figur oraz nauki nowych elementów. Jest to również świetny sposób na przygotowanie się do rozpoczęcia nowego sezonu, który zbliża się wielkimi krokami!

 

Dlaczego my?

Dlaczego właśnie my? W Warszawskiej Akademii Gimnastyki wierzymy w rozwój każdego dziecka. Nasz autorski program S.M.A.R.T. pozwala na odnalezienie i szlifowanie potencjału sportowego u każdego podopiecznego. Jesteśmy najszybciej rozwijającym się klubem gimnastycznym w Warszawie, który charakteryzuje się wyselekcjonowaną kadrą trenerską oraz świetnie wyposażoną salą gimnastyczną, będącą częścią warszawskiego AWFu. Warszawska Akademia Gimnastyki koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości programów treningowych dla wszystkich, niezależnie od celów sportowych – zabawy, elitarnych zawodów czy pokazów artystycznych.

Informacje organizacyjne

Trenujemy w cyklach tygodniowych!

Cykl 1: 26 Czerwca – 30 Czerwca

Cykl 2: 10 Lipca – 14 Lipca

Cykl 3: 17 Lipca – 21 Lipca

Cykl 4: 24 Lipca – 28 Lipca

Cykl 5: 31 Lipca – 4 Sierpnia

Cykl 6: 7 Sierpnia – 11 Sierpnia

Cykl 7: 14 Sierpnia – 18 Sierpnia

Cykl 8: 21 Sierpnia – 25 Sierpnia

Cykl 9: 28 Sierpnia – 1 Września

 

Treningi w cyklu wtorek i czwartek 17:00 - 18:00, w rocznikach 2019 - 2013 cena 90 zł na cykl (grupy treningowe i początkujące) 18:15 - 20:15 l roczniki 2013+ cena 180 zł na cykl (grupy bardziej zaawansowane)

bottom of page