O nas

Witajcie w Warszawskiej Akademii Gimnastyki – miejscu, gdzie marzenia o mistrzostwie stają się rzeczywistością! 

Nasza akademia to nie tylko najlepsza i największa szkoła gimnastyki w Warszawie, to centrum inspiracji dla wszystkich, którzy pragną rozwinąć umiejętności sportowe swojego ciała.

Odkryj potencjał w swoim ciele
W Warszawskiej Akademii Gimnastyki skupiamy się na rozwoju każdego uczestnika. Nasi doświadczeni trenerzy pomogą twojemu dziecku w doskonaleniu technik gimnastycznych, budowaniu siły i zwiększaniu elastyczności.

Mistrzostwo w zasięgu ręki
Pracuje dla nas ponad 40 trenerów, prowadząc kilkadziesiąt grup zróżnicowanych poziomem sportowym i wiekiem. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym gimnastykiem, nasza akademia oferuje programy dopasowane do poziomu zaawansowania i wieku uczestników. Rozwijaj umiejętności pod czujnym okiem naszych ekspertów.

Wspólnota entuzjastów
Dołącz do naszej akademii i stań się częścią pasjonującej społeczności gimnastycznej. Wspólnie podnosimy poprzeczkę, motywujemy się nawzajem i dzielimy radością z osiągnięć. To nie tylko szkoła, to miejsce, gdzie rodzą się przyjaźnie na całe życie.

Warszawska Akademia Gimnastyki, koncentruje się na zapewnieniu wysokiej jakości programu treningowego dla wszystkich.

Rozwój dziecka jest dla nas najważniejszy. Oferujemy stabilną piramidę rozwoju w gimnastyce sportowej, akrobatyce sportowej, skokach na ścieżce i parkour.
Przyjmujemy dzieci i młodzież od 4 roku życia dopasowując ich umiejętności do odpowiedniej grupy.

​Od września 2021 prowadzimy również grupy dla osób dorosłych niezależnie od poziomu umiejętności. Stworzyliśmy różne grupy treningowe, o różnych celach na podstawie programu S.M.A.R.T. Od zabawy po elitarne zawody i pokazy.

​Prowadzimy zajęcia na profesjonalnej sali do gimnastyki i akrobatyki na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Kadra naszej Akademii

Trener Dawid

Główny trener, współzałożyciel Warszawskiej Akademii Gimnastyki

Trenerka Marianna

Trenerka akrobatyki sportowej

Trener Władek

Trener gimnastyki sportowej i parkour

Trenerka Ania

Trenerka gimnastyki sportowej

Trenerka Julia

Trenerka gimnastyki sportowej

Trener Grzegorz

Trener skoków na ścieżce

Trenerka Oliwia

Trenerka skoków na ścieżce

Trenerka Zuzia

Trenerka akrobatyki sportowej

Trener Michał

Trener gimnastyki sportowej

Trener Kamil

Trener gimnastyki sportowej i parkour

Trener Krzysztof

Trener akrobatyki sportowej i skoków na ścieżce

Trener Jacek

Trener gimnastyki sportowej

Trener Jan

Trener gimnastyki sportowej

Trener Krzysiek

Trener akrobatyki sportowej i parkour

Trenerka Dominika

Trenerka gimnastyki sportowej

Trenerka Angelika

Trenerka gimnastyki sportowej

Trenerka Alina

Trenerka gimnastyki sportowej

Nasza sala

Naszą siłą jest nowoczesna, profesjonalna i najlepiej wyposażona sala do gimnastyki sportowej na Mazowszu. To obiekt zlokalizowany na pięknym kampusie AWF Warszawa.

Ponad 1500m2 to przestrzeń, na której znajdziemy pełne wyposażenie niezbędne do rozwoju gimnastycznego każdego – od początkujących po wyczynowych zawodników. Dzięki znakomitej organizacji pracy, na naszej sali prowadzimy szkolenie w kilku grupach jednocześnie, co pozwala efektywnie wykorzystać wszystkie przyrządy. Mamy tutaj airtracki, batuty, poręcze, basen z gąbkami, równoważnie, setki materacy i przyrządów gimnastycznych.

Organizacja pracy

Dzięki systemowi, który wypracowywaliśmy przez ostatnie lata, dzisiaj mamy możliwość pomieścić na naszej sali kilkanaście grup w tym samym czasie!

W grupach rekreacyjnych dzielimy nasze treningi na 10 minut rozgrzewki i dwa 25 minutowe sloty na dwa przyrządy. Umożliwia to precyzyjne rozpisanie planów treningowych i przygotowanie waszych dzieci do zaliczania naszego klubowego programu poziomów gimnastycznych. Zmiana przyrządu, która następuje o tej samej godzinie pozwala na swobodne i bezpieczne przemieszczanie się po sali. Trampoliny, ścieżka, airtrack, poręcze asymetryczne, równoważnie i gąbki… to tylko jedne z niewielu stref z jakich korzystają nasi zawodnicy. Już od pierwszego treningu każdy wie jak się pomiędzy nimi poruszać 🙂

Biuro i recepcja

Dzięki naszym dziewczynom z biura mają Państwo możliwość kontaktu z nami poza godzinami zajęć, a na miejscu czekają dziewczyny z recepcji, które chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

To co widzą Państwo na co dzień to tylko jeden z elementów układanki. Codziennie od 9 do 16 w naszym biurze prężnie pracują dziewczyny, które odpowiadają za wszystko co na pierwszy rzut oka niewidoczne. Chętnie odpowiedzą na każde zadane pytanie w formie maila czy też telefonicznie. Jednak chcemy być bliżej was, dlatego zawsze przy wejściu do naszej sali stoją dziewczyny z recepcji, które pomogą w sprawach bieżących, wprowadzą dzieci na salę i przyjmą zamówienia na nasze klubowe stroje.

Opinie o naszej akademii

Magdalena Zajger

8 sierpnia 2022

Jeśli szukacie Państwo miejsca, gdzie Wasze dziecko mogłoby trenować gimnastykę sportową to lepszego miejsca nie znajdziecie. Świetna, wykwalifikowana kadra trenerów. Fantastyczne podejście do dzieci oraz do sportu. Nasza córka trenuje codziennie i gdyby mogła porzuciłaby szkołę i zamieszkała na sali treningowej 😀. Dzięki trenerowi Dawidowi córka rozwija swoją pasję i z każdym miesiącem treningu widać ogromne postępy. Polecam to miejsce z czystym sercem. Tylko ostrzegam – treningi w tym miejscu uzależniają 😀👌🤸.

Aneta Mamaj

10 czerwca 2022

Córka przeszczesliwa że może korzystać z zajęć w tym miejscu. Uwielbia się gimnastykować. Uwielbia trenerów którzy zawsze są uśmiechnięci. To opinia mojego dziecka i to jest dla mnie najważniejsze.

Aneta Zalewska

13 października 2022

Cudowne miejsce Córka czeka na dzień kiedy będą zajęcia ! Bardzo profesjonalni trenerzy . Świetny kontakt pomiędzy trenerami, P. Dorotką a rodzicami. Szczerze polecam Tą kadrę młodych i doświadczonych trenerów! Najlepszym dowodem jest to że corka za każdym razem pyta dlaczego tak szybko skończyły się zajęcia i jest szczęśliwa

Klara Kejna

17 listopada 2022

Duża dawka dobrej energii doprawiona entuzjazmem prowadzących trenerów. Pracują z dziećmi i dla dzieci. Uśmiech na twarzy uczestników, ich radość i chęć uczestniczenia w zajęciach mówią za wszystko. Cudowne miejsce i ludzie, dużo sportu i radości 😁

Sławomir Oceniacz

22 listopada 2022

Z czystym sercem polecam zajęcia w Warszawskiej Akademii Gimnastyki . Wszyscy trenerzy wkładają całe serce w pracę z dziećmi . Postępy są bardzo szybkie a córka nie wyobraża sobie dnia bez gimnastyki . To wszystko zasługa trenera Dawida i wszystkich którzy tworzą to wspaniałe miejsce !

Patrycja Frączyk

10 grudnia 2022

Jeżeli szukacie profesjonalnych zajęć gimnastycznych to jest to najlepszy adres w Warszawie. Świetni trenerzy, którzy podchodzą z pasją do tego co robią. Nasza córka jest bardzo zadowolona i czeka na każde kolejne zajęcia z niecierpliwością 💪😉🤸🏼‍♂️