Klasa rekreacyjna

Klasa trenująca raz w tygodniu po godzinie. Odpowiednia dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem i chciałyby się powoli wdrożyć. Zajęcia rozwijające ogólną sprawność u dzieci.

Klasa trenująca raz w tygodniu po godzinie.
Koszt 180 zł/miesiąc

Klasa treningowa

Klasa trenująca dwa razy w tygodniu po godzinie. Zajęcia rozwijające ogólną sprawność u dzieci, a także nauka podstawowych elementów gimnastycznych.

Klasa trenująca dwa razy w tygodniu po godzinie.
Koszt 270 zł/miesiąc

Klasy sportowe

W klasach sportowych młodzi zawodnicy poznają tajniki bardziej zaawansowanych elementów gimnastycznych, a także przygotowują się według programu ramowego Polskiego Związku Gimnastycznego (PZG). Program klas sportowych jest zrealizowany jako potencjalny nabór do klas wyczynowych, które zajmują się sportem profesjonalnie 6 razy w tygodniu.

Klasa sportowa 1
Klasa trenująca dwa razy w tygodniu po dwie godziny.
Koszt 460 zł/miesiąc

Klasa sportowa 2
Klasa trenująca trzy razy w tygodniu po dwie godziny.
Koszt 660 zł/miesiąc

Klasa sportowa 3
Klasa trenująca cztery razy w tygodniu po dwie godzinie.
Koszt 800 zł/miesiąc

Klasa zawodnicza

Z naszego programu rekreacyjnego lub z naszego programu klas sportowych młodzi zawodnicy mogą awansować dalej do klasy zawodniczej. Te grupy skupiają się na rozwijaniu bardziej zaawansowanych elementów jak również biorą udział w różnych zawodach podczas roku szkolnego.

Klasa zawodnicza 1
Klasa trenująca dwa razy w tygodniu po dwie godzinny.
Koszt 460 zł/miesiąc

Klasa zawodnicza 2
Klasa trenująca trzy razy w tygodniu po dwie godziny.
Koszt 660 zł/miesiąc

Klasa zawodnicza 3
Klasa trenująca cztery razy w tygodniu po dwie godziny.
Koszt 800 zł/miesiąc

Klasa wyczynowa

Skupiona na realizowaniu programu zawodów PZG i zawodach międzynarodowych. Opłata za ta klasę to 1100 zł lecz zawodnicy mogą się starać o dofinasowanie klubowe w zależności od osiągnieć w systemie PZG lub międzynarodowym.

Klasa na zaproszenie, wiek 8+
Klasa trenująca 6 – 7 dni w tygodniu po 3 godziny i więcej.
Koszt 1100 zł/miesiąc

Parkour

Parkour bądź l’art du déplacement (co znaczy sztuka przemieszczania się) to pochodząca z Francji forma aktywności fizycznej, istotą której jest pokonywanie przeszkód stojących na drodze w jak najprostszy i najszybszy sposób, nie tracąc przy tym siły i szybkości.

Klasa trenująca razy w tygodniu po godzinie.
Koszt 180 zł/miesiąc

Klasa zawodnicza 1
Klasa trenująca dwa razy w tygodniu po dwie godzinny.
Koszt 460 zł/miesiąc

Opinie o naszej akademii

Magdalena Zajger

8 sierpnia 2022

Jeśli szukacie Państwo miejsca, gdzie Wasze dziecko mogłoby trenować gimnastykę sportową to lepszego miejsca nie znajdziecie. Świetna, wykwalifikowana kadra trenerów. Fantastyczne podejście do dzieci oraz do sportu. Nasza córka trenuje codziennie i gdyby mogła porzuciłaby szkołę i zamieszkała na sali treningowej 😀. Dzięki trenerowi Dawidowi córka rozwija swoją pasję i z każdym miesiącem treningu widać ogromne postępy. Polecam to miejsce z czystym sercem. Tylko ostrzegam – treningi w tym miejscu uzależniają 😀👌🤸.

Aneta Mamaj

10 czerwca 2022

Córka przeszczesliwa że może korzystać z zajęć w tym miejscu. Uwielbia się gimnastykować. Uwielbia trenerów którzy zawsze są uśmiechnięci. To opinia mojego dziecka i to jest dla mnie najważniejsze.

Aneta Zalewska

13 października 2022

Cudowne miejsce Córka czeka na dzień kiedy będą zajęcia ! Bardzo profesjonalni trenerzy . Świetny kontakt pomiędzy trenerami, P. Dorotką a rodzicami. Szczerze polecam Tą kadrę młodych i doświadczonych trenerów! Najlepszym dowodem jest to że corka za każdym razem pyta dlaczego tak szybko skończyły się zajęcia i jest szczęśliwa

Klara Kejna

17 listopada 2022

Duża dawka dobrej energii doprawiona entuzjazmem prowadzących trenerów. Pracują z dziećmi i dla dzieci. Uśmiech na twarzy uczestników, ich radość i chęć uczestniczenia w zajęciach mówią za wszystko. Cudowne miejsce i ludzie, dużo sportu i radości 😁

Sławomir Oceniacz

22 listopada 2022

Z czystym sercem polecam zajęcia w Warszawskiej Akademii Gimnastyki . Wszyscy trenerzy wkładają całe serce w pracę z dziećmi . Postępy są bardzo szybkie a córka nie wyobraża sobie dnia bez gimnastyki . To wszystko zasługa trenera Dawida i wszystkich którzy tworzą to wspaniałe miejsce !

Patrycja Frączyk

10 grudnia 2022

Jeżeli szukacie profesjonalnych zajęć gimnastycznych to jest to najlepszy adres w Warszawie. Świetni trenerzy, którzy podchodzą z pasją do tego co robią. Nasza córka jest bardzo zadowolona i czeka na każde kolejne zajęcia z niecierpliwością 💪😉🤸🏼‍♂️