Dyscypliny

Akrobatyka sportowa (AS)

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Akrobatyka sportowa to dyscyplina oparta na nauce pracy w zespole. Dziewczęta przygotowują się do występów w parach, a także w grupach. Elementy akrobatyczne, elementy taneczne, synchronizacja – to właśnie muszą opanować przyszłe akrobatyki, żeby zaskoczyć sędziów różnorodnymi układami figur.

Gimnastyka sportowa kobiet (GSK)

Jeden z najstarszych sportów gimnastycznych. Gimnastyczki łączą w swoich fachu sport i artyzm. Muszą wykazywać się dużą siłą, elastycznością, a także dbać o walory estetyczne swoich występów. Przyrządy gimnastyczne, na których startują panie to: skok przez stół, ćwiczenia wolne, poręcze asymetryczne oraz równoważnia.

Gimnastyka sportowa mężczyzn (GSM)

Wywodząca się ze starożytności dyscyplina sportu, która służy harmonijnemu rozwoju sprawności fizycznej i ducha rywalizacji. Gimnastyków charakteryzuje duża siła mięśniowa, elastyczność i świetna koordynacja ruchowa. Zawodnicy tego sportu ćwiczą na sześciu przyrządach gimnastycznych: skok przez stół, ćwiczenia wolne, poręcze symetryczne, drążek, kółka, koń z łękami.

Przekrocz granice swoich możliwości i dołącz do nas, aby odkryć fascynujący świat męskiej gimnastyki sportowej! Nasze treningi są zaprojektowane tak, aby rozwijać siłę, gibkość, koordynację i precyzję ruchów, podnosząc umiejętności każdego uczestnika na wyższy poziom.

Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z gimnastyką, czy jesteś już doświadczonym sportowcem – nasze zajęcia dostosowane są do różnych poziomów zaawansowania. Zyskasz nie tylko nowe umiejętności gimnastyczne, ale również wzmocnisz ciało, poprawisz postawę i zdobędziesz pewność siebie.

Dołącz do naszej społeczności entuzjastów, gdzie każdy trening to nie tylko wyzwanie, ale także okazja do zdrowej rywalizacji i wspólnego rozwoju.
Przygotuj się na transformację swojego ciała i umysłu – zapisz się już dziś na trening gimnastyki sportowej!

Skoki na ścieżce

Dyscyplina oparta na widowiskowych kombinacjach akrobatycznych wykonywanych na 25-metrowej ścieżce na sprężynach. Zawodnicy muszą charakteryzować się wysoką dynamiką ruchów, szybkością, siłą i dobrym skoordynowaniem ciała. Idealny sport dla dzieci które lubią się dużo kręcić w powietrzu.

Odkryj z nami fascynujący świat skoków, gdzie zabawa spotyka się z nauką. Nasze programy skupiają się na rozwijaniu umiejętności wykonywania skoków akrobatycznych, równowagi i koordynacji u najmłodszych. Dzieci będą miały okazję uczyć się podstawowych technik skoków na ścieżce w atmosferze pełnej radości i wsparcia. Przeżyjmy razem przygody na ścieżce skoków, inspirujmy najmłodszych do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia!

Parkour

Potocznie znany jako ‘Free running’. Parkour to wiele sportów w jednym. Rodzaj aktywności fizycznej polegający na pokonywaniu przeszkód w jak najkrótszym czasie, wykorzystując rozmaite techniki sportowe.

Parkour zyskuje coraz większą popularność wśród dzieci i młodzieży. Jako sport zapewnia on 3 naturalne potrzeby młodego człowieka – bieganie, skakanie oraz wspinaczka. Dzięki odpowiedniej metodyce nauczania i dostosowania poziomu do naturalnych umiejętności młodych adeptów, parkour rozwija umiejętności panowania nad własnym ciałem, pojęcie przestrzeni w powietrzu (tzw. air awarness), rozwija koordynację ruchową oraz ogólną sprawność fizyczną.

Nasza kadra

Trener Dawid

Uczy się od najlepszych trenerów na świecie, swoją wiedzę oraz doświadczenia wymieniał m.in. z trenerami kadry narodowej Wielkiej Brytanii, Argentyny czy Norwegii

Trener Dawid jest głównym trenerem oraz współzałożycielem Warszawskiej Akademii Gimnastyki. Od ponad dziesięciu lat prowadzi zajęcia z gimnastyki sportowej. Dawid stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach na terenie całej Europy. Jest licencjonowanym trenerem gimnastyki sportowej Brytyjskiego Związku Gimnastyki Sportowej oraz Polskiego Związku Gimnastyki. Jest aktywnym uczestnikiem programów takich jak: Nick Ruddock, Gymneotv, Udemy Academy i wielu innych. Trener Dawid uczy się od najlepszych trenerów na świecie, swoją wiedzę oraz doświadczenia wymieniał m.in. z trenerami kadry narodowej Wielkiej Brytanii, Argentyny, Norwegii, Włoch, Chorwacji, Rosji, Portugalii czy  Niemiec. Poza gimnastyką interesuje się parkourem. Zdobył drugie miejsce na międzynarodowych zawodach w Liverpoolu. Dodatkowo Dawid jest współzałożycielem grupy Manifest Parkour oraz uczestnikiem różnych produkcji telewizyjnych, w których bierze udział jako kaskader. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki jest koordynatorem sekcji gimnastyki sportowej oraz trenerem grupy wyczynowej.  

Motto:

Trenerka Marianna

Koordynatorka sekcji akrobatyki sportowej

Trenerka Marianna związana jest z akrobatyką sportową od najmłodszych lat. Była uczestniczką wielu zawodów i konkursów sportowych. Zdobyła złoto, srebro oraz brąz na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów oraz Mistrzostwach Juniorów Młodszych w kategorii Trójki Kobiet. Jest licencjonowaną trenerką gimnastyki oraz akrobatyki sportowej. Dodatkowo jest studentką Psychologii biznesu na warszawskim Uniwersytecie SWPS oraz ukończyła kurs psychologii sportu. Zdobytą wiedzę z zakresu psychologii wykorzystuje podczas pracy z podopiecznymi.  Trenerka Marianna specjalizuje się w zespołach dwójkowych i trójkowych kobiet. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki prowadzi grupy wyczynowe akrobatyki sportowej oraz jest koordynatorką sekcji akrobatyki.  

Motto:

Trener Władek

Brązowy medalista Mistrzostw Europy w skoku w dal – od 14 lat związany z parkourem

Trener Władek związany jest ze sportem od 6 roku życia. Swoją przygodę rozpoczął jako zawodnik lekkoatletyki, uzyskując 3 miejsce na Mistrzostwach Europy w skoku w dal. Od 14 lat trenuje parkour i jest czynnym uczestnikiem wielu zawodów i konkursów sportowych m. in. Mistrzostw Białorusi, na których zdobył miejsce na podium.  Władek jest absolwentem Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Sport oraz licencjonowanym trenerem akrobatyki sportowej. Od 5 lat prowadzi zajęcia z gimnastyki sportowej oraz parkour dla dzieci i dorosłych. Na swoich zajęciach skupia się na poprawnej technice oraz dokładności wykonywanych ćwiczeń. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki trenuje grupy półwyczynowe z gimnastyki sportowej oraz parkour.

Motto:

Trener Michał

Trener z 13-letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z dziećmi i dorosłymi

Trener Michał jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne. Jest licencjonowanym trenerem II klasy akrobatyki sportowej, gimnastyki sportowej oraz kalisteniki. Od 13 lat prowadzi zajęcia z dziećmi i dorosłymi, układa plany treningowe dla swoich podopiecznych oraz tworzy kursy i materiały szkoleniowe. Jest zdobywcą Mistrza Polski w trickingu  (2011 i 2013 r.) oraz V- ce mistrza w XMA 2011. Michał specjalizuje się również w kaskaderce, jego występy można dostrzec w wielu różnych produkcjach filmowych, reklamach i grach komputerowych np.  Shadow Warrior 2 oraz Cyberpunk 2077. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki trenuje grupy półwyczynowe oraz rekreacyjne.

Motto:

Trenerka Julia

Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i seminariach

Trenerka Julka od 6 roku życia związana jest z gimnastyką sportową. Jako była zawodniczka UKS SP7 Łódź, reprezentowała klub w wielu zawodach gimnastycznych, m. in. w Mistrzostwach Polski. Julka ukończyła warszawską Akademię Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne z tytułem magistra. Julka cały czas poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i seminariach dotyczących gimnastyki sportowej, stretchingu, treningu ogólnorozwojowego, treningu siłowego oraz dietetyki. Jest licencjonowaną trenerką gimnastyki sportowej, kulturystyki, stretchingu, pole dance, narciarstwa alpejskiego oraz gimnastyki korekcyjnej. Od 9 lat czynnie prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Specjalizuje się w gimnastyce sportowej kobiet, która bazuje na czterech przyrządach: poręcze asymetryczne, równoważnia, skok oraz ćwiczenia wolne. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki trenerka Julka prowadzi zajęcia z gimnastyki sportowej dla grup początkujących i półwyczynowych.

Motto:

Trenerka Ania

Na swoich zajęciach skupia się na dokładności i poprawności wykonywanych elementów.

Trenerka Ania z gimnastyką związana jest od najmłodszych lat. Zawodniczka warszawskiej Legii, wielokrotna Mistrzyni Warszawy oraz Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski w kategorii juniorskiej oraz seniorskiej w gimnastyce sportowej. Zdobywczyni Mistrzostwa Polski w klasie mistrzowskiej oraz klasy I w gimnastyce artystycznej. Ania była jedną z członkiń kadry narodowej Polski oraz reprezentantką aerobiku sportowego w Drill Team International Competition w Tokyo. Ania jest licencjonowaną trenerką i sędzią Polskiego Związku Gimnastycznego.  Od 6 lat prowadzi zajęcia z akrobatyki i gimnastyki sportowej. Na swoich zajęciach skupia się na dokładności i poprawności wykonywanych elementów sportowych, tak, aby każdy młody zawodnik mógł osiągać kolejne sukcesy i z uśmiechem na twarzy pokonywać własne ograniczenia. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki trenerka Ania prowadzi gimnastykę dla grupy wyczynowej.

Motto:

Trener Grzegorz

Na treningach stara się, aby jego podopieczni czerpali ze sportu jak największą satysfakcję i chętnie wracali na salę

Trener Grzesiek posiada 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest licencjonowanym trenerem II klasy akrobatyki sportowej. Grzesiek cały czas poszerza swoją wiedzę trenerską poprzez uczestniczenie w różnych szkoleniach i kursach dotyczących skoków na ścieżce, przygotowania motorycznego w sportach gimnastycznych czy wykorzystania trampoliny w gimnastyce sportowej. Na co dzień trenuje akrobatykę pokazową na rekwizycie cyrkowym Teeterboard. Umiejętności trenera Grześka można było oglądać w półfinale programu telewizyjnego Mam Talent, gdzie wystąpił wraz ze swoim zespołem.  Na treningach stara się, aby jego podopieczni czerpali ze sportu jak największą satysfakcję i chętnie wracali na salę. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki prowadzi sekcję skoków na ścieżce, pełniąc rolę koordynatora.

Motto:

Trenerka Oliwia

Jest 9 – krotną mistrzynią Polski oraz  byłą reprezentantką kadry narodowej. Uczestniczka Mistrzostw Świata w skokach na ścieżce w latach 2017, 2018, 2019.

Trenerka Oliwia trenowała skoki na ścieżce przez 14 lat. Jest 9-krotną Mistrzynią Polski oraz byłą reprezentatką Kadry Narodowej. Uczestniczyła w Mistrzostwach Świata w latach 2017, 2018, 2019. Cały czas podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w kursach z gimnastyki sportowej i skoków na ścieżce organizowanych przez trenerów Kadry Narodowej. W roku 2023 miała szansę zadebiutować jako prowadząca szkolenia dla instruktorów akrobatyki sportowej. Jest również byłą zawodniczką trójboju siłowego i rekordzistką Polski w 2022 roku w wyciskaniu leżąc w jednej z federacji. Obecnie zajmuję się szkoleniem młodych zawodników i przygotowywaniem ich na zawody krajowe. Cały czas aktywnie zajmuję się akrobatyką i wszelkimi jej otwartymi formami, ale przede wszystkim jej celem jest budowanie dobrych i zdrowych relacji zawodników ze sportem. Od 2020 roku prowadzi zajęcia z dorosłymi próbując pokazać, że pomimo wieku skakanie to nadal dużo zabawy i wiele jeszcze można z niego wyciągnąć. Jest ogromnym fanatykiem poprawnej techniki i budowania wszystkiego od podstaw, a Warszawskiej Akademii Gimnastyki prowadzi sekcję skoków na ścieżce.

Motto:

Trenerka Zuzia

Licencjonowana instruktorka i sędzina akrobatyki sportowej w Polskim Związku Gimnastycznym

Trenerka Zuzia posiada 10 letni staż treningowy w akrobatyce sportowej. Występowała na licznych zawodach akrobatycznych m. in. na Mistrzostwach Warszawy Juniorów oraz Mistrzostwach Polski Juniora Młodszego. Trenerka Zuzia jest licencjonowaną instruktorką oraz sędzią akrobatyki sportowej. Ukończyła wiele kursów oraz szkoleń sportowych m. in. szkolenie Polskiego Związku Gimnastyki dot. metodyki nauczania podstawowych elementów gimnastycznych oraz  szkolenie dotyczące budowania jednostki przygotowania fizycznego w gimnastyce sportowej. W  Warszawskiej Akademii Gimnastyki prowadzi zajęcia z akrobatyki sportowej dla grup zawodniczych.

Motto:

Motto:

Trener Kamil

Od 8 lat trenuje freerunning i parkour, cały czas poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach instruktorskich

Trener Kamil jest licencjonowanym instruktorem akrobatyki sportowej. Posiada 5 – letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży. Kamil pasjonuje się sportem od najmłodszych lat. Od 8 lat trenuje freerunning i parkour. Cały czas poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach instruktorskich takich jak: Metodyka nauczania elementów gimnastycznych. Dodatkowo, jest tancerzem, którego można spotkać na deskach warszawskiego Teatru Capitol. Kamil jest pozytywną osobą, a swoim uśmiechem i pasją do sportu zaraża wszystkich podopiecznych. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki prowadzi zajęcia z parkour oraz grupy półwyczynowe gimnastyki sportowej kobiet i mężczyzn. 

Motto:

Trener Krzysztof

Posiada wieloletnie doświadczenie treningowe w tańcu breakdance oraz w akrobatyce sportowej

Trener Krzysiek rozpoczął swoją przygodę ze sportem w wieku 8 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie treningowe w tańcu breakdance oraz w akrobatyce sportowej. Krzysiek jest licencjonowanym trenerem II klasy akrobatyki sportowej. Bierze udział w wielu szkoleniach i kursach instruktorskich takich jak: Metodyka budowania jednostki fizycznej w gimnastyce czy wykorzystanie batutów w treningu gimnastycznym. Od kilku lat prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne z tancerzami, amatorami oraz czynnymi sportowcami. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki trenuje grupy rekreacyjne i półwyczynowe skoków na ścieżce.

Motto:

Trener Jacek

Po zakończeniu kariery sportowej, swoje doświadczenie zawodowe doskonalił w PSC Szkole Artystycznej II stopnia w Julinku jako trener gimnastyki, akrobatyki, ekwilibrystyki oraz skoków na batucie.

Trener Jacek jest licencjonowanym instruktorem gimnastyki i akrobatyki z wieloletnim doświadczeniem. Absolwent Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie na kierunku pedagogicznym oraz wychowanie fizyczne. Jacek ukończył Państwowe Studium Cyrkowe w Julinku. Pierwsze kroki, w gimnastyce sportowej, zaczynał w klubie WKS GWARDIA WARSZAWA, a następnie w CWKS LEGIA WARSZAWA. Po zakończeniu kariery sportowej, swoje doświadczenie zawodowe doskonalił w PSC Szkole Artystycznej II stopnia w Julinku jako trener gimnastyki, akrobatyki, ekwilibrystyki oraz skoków na batucie. Obecnie prowadzi zajęcia z gimnastyki i akrobatyki w warszawskich szkołach i przedszkolach. Na swoich zajęciach skupia się na zwiększaniu sprawności ogólnorozwojowej oraz podnoszeniu kondycji fizycznej i doskonaleniu techniki. Jego pasją jest praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki prowadzi zajęcia w grupach rekreacyjnych z najmłodszymi oraz jest jednym z trenerów grupy półwyczynowej specjalizującej się w gimnastyce sportowej.

Motto:

Trener Jan

Uczestnik programu telewizyjnego „Mam Talent” oraz artysta pokazowy

Trener Janek prowadzi zajęcia gimnastyczne oraz akrobatyczne od wielu lat. Pod jego okiem trenują dzieci oraz dorośli z różnych dyscyplin sportowych i tanecznych.  Janka możemy również spotkać na scenach teatralnych i cyrkowych, gdzie spełnia się jako artysta pokazowy. Występował m. in. w programie telewizyjnym Mam Talent oraz w Energylandii. Specjalizuje się w skokach na trampolinie, bieganiu po ścianie (Walltramp) oraz w skokach na desce koreańskiej. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki prowadzi zajęcia w grupach rekreacyjnych. 

Motto:

Trener Krzysiek

Od 15 lat związany z akrobatyką sportową

Trener Krzysiek od 15 lat trenuje akrobatykę sportową. Był uczestnikiem wielu zawodów sportowych, aktualnie przedstawia swoje umiejętności akrobatyczne na pokazach artystycznych w całej Polsce. Ukończył Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie na profilu akrobatycznym. Trener Krzysiek specjalizuje się w skokach na trampolinie, planszy oraz ścieżce. Uwielbia akrobatykę i docenia jak dużo wnosi ona do naszej codzienności. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki prowadzi grupy rekreacyjne oraz zajęcia z parkour.

Motto:

Trenerka Dominika

Jest licencjonowaną instruktorką akrobatyki sportowej, gimnastyki korekcyjnej, narciarstwa alpejskiego oraz pływania

Trenerka Dominika ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego. Jest licencjonowaną instruktorką akrobatyki sportowej, gimnastyki korekcyjnej, narciarstwa alpejskiego oraz pływania. Dodatkowo posiada uprawnienia ratownika WOPR. Swoją pasję do sportu od lat przekazuje najmłodszym poprzez prowadzenie zajęć gimnastycznych i akrobatycznych. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki Trenerka Dominika prowadzi grupy rekreacyjne. 

Motto:

Trenerka Angelika

Złota medalistka Mistrzostw Polski Cheerleaders

Angelika ukończyła studia studia II stopnia na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalizacją trenera personalnego oraz posiada tytuł magistra z Kultury Fizycznej w służbach mundurowych. Jest licencjonowaną instruktorką gimnastyki sportowej oraz sędzią Polskiego Związku Gimnastyki. Posiada wiele lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć z gimnastyki, akrobatyki oraz pływania. Dodatkowo była koordynatorką oraz organizatorką licznych imprez sportowych takich jak: CEV Beach Volleyball World Tour Warsaw czy IIHF Worlds Woman’s U18 Championship. Angelika zdobyła srebrny oraz złoty medal Mistrzostw Polski Cheerleaders w kategorii Cheer stunt. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki prowadzi grupy rekreacyjne.

Motto:

Trenerka Dominika

Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski oraz byłą reprezentantką kraju na arenie międzynarodowej.

Trenerka Dominika posiada 17 letni staż treningowy w skokach do wody z trampoliny oraz wieży. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski oraz byłą reprezentantką kraju na arenie międzynarodowej. Jako studentka fizjoterapii, cały czas zwiększa swoją wiedzę oraz doskonali umiejętności w pracy nad zdolnościami ruchowymi człowieka, które później wykorzystuje podczas treningów z podopiecznymi. Dominika, od kilku lat, prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne z akrobatyki. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki trenuje grupy rekreacyjne.

Motto:

Trenerka Alina

Specjalizuje się w ćwiczeniach gimnastycznych na drążku asymetrycznym oraz równoważni

Trenerka Alina jest studentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku sport. Trenuje gimnastykę od 3 roku życia. Była uczestniczką wielu zawodów sportowych. Uzyskała tytuł Mistrzyni Sportu z Gimnastyki Sportowej oraz zajęła pierwsze miejsce na Międzynarodowych zawodach w Ukrainie. Trenerka Alina specjalizuje się w ćwiczeniach gimnastycznych na drążkach oraz równoważni. W Warszawskiej Akademii Gimnastyki pomaga w grupach wyczynowych w sekcji gimnastyki sportowej kobiet oraz prowadzi grupy początkujące.

Motto:

Motto:

Opinie o naszej akademii

Magdalena Zajger

8 sierpnia 2022

Jeśli szukacie Państwo miejsca, gdzie Wasze dziecko mogłoby trenować gimnastykę sportową to lepszego miejsca nie znajdziecie. Świetna, wykwalifikowana kadra trenerów. Fantastyczne podejście do dzieci oraz do sportu. Nasza córka trenuje codziennie i gdyby mogła porzuciłaby szkołę i zamieszkała na sali treningowej 😀. Dzięki trenerowi Dawidowi córka rozwija swoją pasję i z każdym miesiącem treningu widać ogromne postępy. Polecam to miejsce z czystym sercem. Tylko ostrzegam – treningi w tym miejscu uzależniają 😀👌🤸.

Aneta Mamaj

10 czerwca 2022

Córka przeszczesliwa że może korzystać z zajęć w tym miejscu. Uwielbia się gimnastykować. Uwielbia trenerów którzy zawsze są uśmiechnięci. To opinia mojego dziecka i to jest dla mnie najważniejsze.

Aneta Zalewska

13 października 2022

Cudowne miejsce Córka czeka na dzień kiedy będą zajęcia ! Bardzo profesjonalni trenerzy . Świetny kontakt pomiędzy trenerami, P. Dorotką a rodzicami. Szczerze polecam Tą kadrę młodych i doświadczonych trenerów! Najlepszym dowodem jest to że corka za każdym razem pyta dlaczego tak szybko skończyły się zajęcia i jest szczęśliwa

Klara Kejna

17 listopada 2022

Duża dawka dobrej energii doprawiona entuzjazmem prowadzących trenerów. Pracują z dziećmi i dla dzieci. Uśmiech na twarzy uczestników, ich radość i chęć uczestniczenia w zajęciach mówią za wszystko. Cudowne miejsce i ludzie, dużo sportu i radości 😁

Sławomir Oceniacz

22 listopada 2022

Z czystym sercem polecam zajęcia w Warszawskiej Akademii Gimnastyki . Wszyscy trenerzy wkładają całe serce w pracę z dziećmi . Postępy są bardzo szybkie a córka nie wyobraża sobie dnia bez gimnastyki . To wszystko zasługa trenera Dawida i wszystkich którzy tworzą to wspaniałe miejsce !

Patrycja Frączyk

10 grudnia 2022

Jeżeli szukacie profesjonalnych zajęć gimnastycznych to jest to najlepszy adres w Warszawie. Świetni trenerzy, którzy podchodzą z pasją do tego co robią. Nasza córka jest bardzo zadowolona i czeka na każde kolejne zajęcia z niecierpliwością 💪😉🤸🏼‍♂️