Formularz zgłoszeniowy na sezon 2022/23

opisy grup pod formularzem

Warszawska Akademia Gimnastyki to idealne miejsce do rozwoju dla Twojego dziecka! Oferujemy szeroki zakres poziomów oraz godzin dla młodych zawodników, dzięki czemu Twoja pociecha łatwo się u nas odnajdzie i poprawi swoją sprawność ruchową.

 

Klasa rekreacyjna, wiek 4+ 

Klasa trenująca raz w tygodniu po godzinne. Odpowiednia dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem i chciałyby się powoli wdrożyć. Zajęcia rozwijające ogólną sprawność u dzieci.

 

Koszt 170 zł/miesiąc

 

Klasa treningowa, wiek 4+

Klasa trenująca dwa razy w tygodniu po godzinnie. Zajęcia rozwijające ogólną sprawność u dzieci, a także nauka podstawowych elementów gimnastycznych. 

 

Koszt 260 zł/miesiąc

 

Klasa sportowa 1, wiek 6+

Klasa trenująca dwa razy w tygodniu po dwie godzinny. Dzieci poznają tu tajniki średnio-zaawansowanych elementach gimnastycznych, a także przygotowują się powoli do startów w zawodach wewnątrzklubowych i lokalnych. 

 

Koszt  450 zł/miesiąc

 

Klasa sportowa 2, wiek 7+

Klasa trenująca trzy razy w tygodniu po dwie godziny. Szlifowanie średnio-zaawansowanych elementów gimnastycznych i przygotowanie motoryczne pod trudniejsze układy wymagane na zawodach na terenie Mazowsza.

 

Koszt 650 zł/miesiąc

 

Klasa sportowa 3, wiek 8+

Klasa trenująca cztery razy w tygodniu po dwie godziny. Treningi obejmują naukę i doskonalenie elementów gimnastycznych średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Zawodnicy z tej klasy szykowani są do zawodów na terenie województwa i ogólnopolskich.

 

Koszt 800 zł/miesiąc

 

Klasa Wyczynowa – Klasa na zaproszenie, wiek 8+

Klasa trenująca 6 – 7 dni w tygodniu po 3 godziny i więcej. Skupiona na realizowaniu programu zawodów PZG i zawodach międzynarodowych. 

 

Koszt 650 zł/miesiąc

 

Klasa pre-wyczynowa, wiek 4-8

Klasa wczesnej specjalizacji dla gimnastyczek trenujących dwa razy w tygodniu po dwie godziny. Dzieci z tej grupy docelowo szykują się, żeby przejść do grup wyczynowych. Nauka średnio-zaawansowanych elementów gimnastycznych i przygotowanie motoryczne pod naukę elementów zaawansowanych. 

 

Koszt 450 zł/miesiąc

 

Klasa pre-wyczynowa+ , wiek 4-8

Klasa wczesnej specjalizacji o większej ilości godziny (trzy razy w tygodniu po dwie godziny) dla gimnastyczek, które aspirują do przejścia do grupy wyczynowej.  

 

Koszt 650 zł/miesiąc

 

Każda z naszych klas pracuje według programu klubowych poziomów więcej informacji TUTAJ